< Veiling Gesloten

Rondleiding voor 10 personen door het Rijksmuseum

Winnend bod: €750,-

Aan het Amsterdamse Museumplein en vlakbij de eeuwenoude grachtengordel en het Vondelpark, is het Rijksmuseum een van de mooiste musea ter wereld. Geniet van de mooiste kunst en leer je eigen geschiedenis kennen in een prachtig gebouw. Ontdek het Rijksmuseum, één van de beroemdste musea ter wereld. Of je nu kunstkenner bent, een dagje uit of op stap met vrienden of familie, in het Rijksmuseum is voor iedereen wat te zien en te doen.

Het veilingitem waarop geboden kan worden: Rondleiding voor 10 personen met een gids die je meeneemt langs de hoogtepunten van het Rijksmuseum. Afgesloten met koffie en taart in het Rijkscafe.

Dit veilingitem is kosteloos aangeboden door ING Private Banking

Winnend bod: €750,-
Sponsoren
D&BWaterschapVMITelegraafALSSimpelNL MuziekNationale WaarborgCSDigitalACS