< Veiling Gesloten

Onze Koningin’, afmeting 30 x 40 cm, olieverf op doek van Monique de Meyere Gesigneerd: 2013

Winnend bod: €500,-

Schilderij van Koningin Maxima, olieverf op doek

Monique: "Het schilderij Onze Koningin wil ik graag dit jaar graag inbrengen als mijn jaarlijkse bijdrage aan de Stichting ALS. Ik heb voor dit schilderij gekozen omdat ik Maxima een mooie, expressieve vrouw vind en een geweldige, hardwerkende Koningin. Bovendien zwom ze mee bij de eerste Amsterdam City Swim. Inmiddels heb ik zelf ook twee keer meegezwommen: een unieke ervaring die ik nooit zal vergeten. Dat ga ik in de toekomst vast nogmaals doen. Voor nu hoop ik dat dit schilderij een mooi bedrag gaat opbrengen. De hoogste bieder krijgt er ‘gratis’ een lijst bij!"

Monique de Meyere

Winnend bod: €500,-
Sponsoren
D&BWaterschapVMITelegraafALSSimpelNL MuziekNationale WaarborgCSDigitalACS