< Veiling Gesloten

Gesigneerd en ingelijst shirt van AJAX, seizoen 2019 - 2020

Winnend bod: €1.600,-

Het shirt heeft de echte handtekeningen (dus niet gedrukt) van de geweldige Ajax-selectie uit het seizoen 2019-2020. Het seizoen waar deze selectie prachtig voetbal op de Nederlandse en buitenlandse velden liet zien.

Winnend bod: €1.600,-
Sponsoren
D&BWaterschapVMITelegraafALSSimpelNL MuziekNationale WaarborgCSDigitalACS